مجموعه شرکت های چشم انداز برازمان

سرمایه گذار علمی و مالی شرکت های دانش بنیان

 

برازمان، خانواده ایست از متخصصان جوان ایرانی. ما در برازمان شرکت هایی را برای آینده خلق می کنیم. خالقین ابزارهای تحت وب و اپلیکیشن هایی که مدیریت کسب و کارها را ساده تر می کند. ابزارهایی که کارافرینان ایرانی لایق داشتنشان هستند.

تبلیغگرام اولین شرکت بنیان گذاری شده برازمان است. این شرکت با رشد ۴۵ درصدی ماهیانه اولین استارت آپ موفق این مجموعه به شمار می رود.
پلتفرم هوشمند تبلیغات در شبکه های اجتماعی، تبلیغگرام به شما کمک می کند تا تنها با چند کلیک تبلیغاتتان را به کانال ها و صفحات موردنیازتان در شبکه های اجتماعی ارسال کرده و از نمودار های بازدید، کلیک، بازخورد و … تبلیغاتتان لذت ببرید. نکته قابل توجه تبلیغگرام هوش مصنوعی آن است که شما را نسبت به نوع کسب و کارتان به ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین نوع تبلیغات هدایت می کند…

www.tablighgram.com

آژانس پیشرفته طراحی وب سایت های اینفورماتیو فرصادوب از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز نموده و در طول این مدت موفق به اجراء موفقیت آمیز بیش از یکصد پروژه طراحی وب سایت و همکاری با بزرگترین و مطرح ترین برندهای کشور شده است. از تفاوت های فرصاد وب با دیگر همکاران آن، می توان به سیستم مدیریت محتوا Doubleclick-WP با امکان ویرایش و مدیریت وب سایت ها تنها با یک دبل کلیک و بدون نیاز به دانش خاص، پشتیبانی فوق العاده و قیمت های مقرون به صرفه اشاره نمود.

www.farsadweb.com

استودیو برنامه نویسی لاراوِیر، گروهی مسلط به تمامی زبان های برنامه نویسی سمت سرور و کاربر است. ایده های سرمایه گذاری شده، جهت بنیان گذاری علمی و راه اندازی اولیه به لاراویر ارجاع داده می شوند. پس از ایجاد هسته اولیه و پیشبرد Stage A دو نفر از برنامه نویسان لاراویر به عنوان واحدی جداگانه به شرکت تازه تاسیس منتقل شده و به صورت اختصاصی به توسعه آن می پردازند.

www.laraware.com